Long Sword Open

Alexander Posch INDES Graz Austria
András Berki Kard Rendje Hungary
Andreas Hilscher Gladiatores Wien Austria
Balázs Kirschweng Kard Rendje Hungary
Bence Benedek Ars Ensis Hungary
Benedikt Koller INDES Salzburg Austria
Christopher Lipitsch INDES Graz Austria
Christopher Hafner INDES Graz Austria
Darijan Rabuzin Privat Austria
Dávid Czégé Ars Ensis Hungary
Doris Hochenauer UHF St. Pölten Austria
Élise-Sophie Schwarzmann INDES NÖ/Wien Austria
Florian Dieregger INDES Graz Austria
Georg Mauerhofer INDES Graz Austria
György Mihály Gonda Kard Rendje Hungary
Györgyi Czifra Kard Rendje Hungary
Henrik Engen Fekteklubben Frie Duellister Oslo Norway
István Havasi Ars Ensis Hungary
Johanna Hopfgartner INDES Salzburg Austria
Klaus Brandfellner UHF St Pölten Austria
Laura Öztümer INDES Salzburg Austria
Marius Rafoshei Fekteklubben Frie Duellister Oslo Norway
Michael Kühnel INDES Salzburg Austria
Moritz Hartmann Historisches Fechten Waldviertel Nord / HF Baden Austria
Nina Ortmayr INDES Salzburg Austria
Peter Pataki INDES Graz Austria
Philip Sodja Ordo Viriditas Slovenia
Rainer Grabitzer Bluot zi Bluoda Austria
Simon Rieger INDES Wien/Klingenspiel/Wiener Fechtrunde Austria
Stefan Fried HF Baden Austria
Udo Caha INDES Graz Austria
Ulrich Jakubec Historisches Fechten Waldviertel Nord Austria

Long Sword Women

Doris Hochenauer UHF St. Pölten Austria
Dorothea Genstorfer INDES Linz Austria
Élise-Sophie Schwarzmann INDES NÖ/Wien Austria
Gerhild Grabitzer Bluot zi Bluoda Austria
Györgyi Czifra Kard Rendje Hungary
Joanna Koprowska Akademia Szermierzy Poland
Johanna Hopfgartner INDES Salzburg Austria
Klara Balic INDES Graz Austria
Laura Öztümer INDES Salzburg Austria
Maurine Brimau AURA combat historique France
Nina Ortmayr INDES Salzburg Austria

Rapier Open

Aaron Caldarella Sala d‘arme Achille Marozzo Italy
Carlo Ferriolo Walpurgis – Fisas Italy
Christian Leeb Fior della Spada Austria
Dario Valente Sala d‘arme Achille Marozzo Italy
Fioretto Luca Basile 1595 Club Italy
Florian Fortner Klingenspiel Austria
Franz Huber Ochs Pfarrkirchen Germany
Georg Schatzdorfer INDES Graz Austria
Giulio Campanella Sala d‘arme Achille Marozzo Italy
Grzegorz Sarna Akademia Szermierzy Poland
Kamil Siatkowski Mordschlag Łódź Poland
Laszlo Schunder Ars Ensis Hungary
Matyas Miskoczi Ars Ensis Hungary
Mikhail Bakir Paladin Russia
Nina Ortmayr INDES Salzburg Austria
Simon Hotinceanu INDES Salzburg Germany
Stefan Falkensteiner UHF St. Pölten Austria
Stefan Feichtinger Klingenspiel Austria
Ulrich Jakubec Historisches Fechten Waldviertel Nord Austria

Sabre Open

Aaron Caldarella Sala d‘arme Achille Marozzo Italy
Alexander Posch INDES Graz Austria
András Módos Kard Rendje Hungary
Antoni Olbrychski Akademia Szermierzy Poland
Axel Mumm Klingenspiel Austria
Benedikt Koller INDES Salzburg Austria
Christian Figdor UHF St Pölten Austria
Dario Valente Sala d‘arme Achille Marozzo Italy
Federico Pirlo Sala d‘arme Achille Marozzo Italy
Fioretto Luca Basile 1595 Club Italy
Florian Meyer Klingenspiel Austria
Franz Huber Ochs Pfarrkirchen Germany
Giulio Campanella Sala d‘arme Achille Marozzo Italy
Grzegorz Sarna Akademia Szermierzy Poland
Joanna Koprowska Akademia Szermierzy Poland
Johanna Hopfgartner INDES Salzburg Austria
Jozsef Kiraly Kard Rendje Hungary
Kamil Siatkowski Mordschlag Łódź Poland
Klaus Brandfellner UHF St Pölten Austria
Laszlo Schunder Ars Ensis Hungary
Laura Öztümer INDES Salzburg Austria
Matyas Miskoczi Ars Ensis Hungary
Paul Erich Stadler INDES Graz Austria
Peter Pataki INDES Graz Austria
Spela Salamon Schola Pugnatoria Slovenia

Sidesword with Buckler Open

Aaron Caldarella Sala d‘arme Achille Marozzo Italy
András Berki Kard Rendje Hungary
András Módos Kard Rendje Hungary
Andreas Klingelmayer HF Baden Austria
Antoni Olbrychski Akademia Szermierzy Poland
Balázs Kirschweng Kard Rendje Hungary
Benedikt Koller INDES Salzburg Austria
Christian Leeb Fior della Spada Austria
Dario Valente Sala d‘arme Achille Marozzo Italy
Federico Pirlo Sala d‘arme Achille Marozzo Italy
Florian Fortner Klingenspiel Austria
Georg Schatzdorfer INDES Graz Austria
Giulio Campanella Sala d‘arme Achille Marozzo Italy
Grzegorz Sarna Akademia Szermierzy Poland
Györgyi Czifra Kard Rendje Hungary
Joanna Koprowska Akademia Szermierzy Poland
Mikhail Bakir Paladin Russia
Moritz Hartmann Historisches Fechten Waldviertel Nord / HF Baden Austria
Paul Erich Stadler INDES Graz Austria
Spela Salamon Schola Pugnatoria Slovenia
Stefan Falkensteiner UHF St. Pölten Austria
Stefan Feichtinger Klingenspiel Austria